Ostatnie miejsca w grupie żłobkowej! Zapraszamy do zapisów tel: 795-534-179.

AWARYJNA NIANIA

Jeśli znajdą się Państwo w sytuacji, w której po południu – poza godzinami otwarcia naszej placówki – niezbędna jest opieka nad dzieckiem, chętnie pomożemy. W ramach usługi „Awaryjna niania” zaopiekujemy się maluchem, zaproponujemy wspólną zabawę i miło spędzimy czas.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu w celu omówienia zasad takiej szczególnej opieki.

Ofertę kierujemy do rodziców wszystkich naszych podopiecznych lub dzieci, które korzystały już z naszych usług.

WEEKEND PLUS

Twój pracodawca wymaga obecności również w weekendy, a może masz coś ważnego do załatwienia lub planujesz remont domu i nie ma się kto zająć dziećmi?

W Małym Przedszkolu i Żłobku również w sobotę lub niedzielę zorganizujemy dla szkrabów beztroskie zabawy, wyjścia do ogrodu, zajęcia edukacyjne, manualne, plastyczne i inne.

Usługa „Weekend Plus” jest możliwa po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Zapraszamy do kontaktu!