Serdecznie zapraszamy do zapisów do naszego żłobka i przedszkola na rok szkolny 2020/2021. Ostatnie wolne miejsca! Zadzwoń pod nr tel. 795-534-179 lub 600-979-904.

Dzieci z Orzeczeniem z Poradni przyjmujemy na preferencyjnych warunkach, zadzwoń: 795-534-179.

Posiadamy własny, ogrodzony plac zabaw o powierzchni 1200 m 2, który w całości przeznaczony jest dla dzieci. Wydzieliliśmy w nim strefy:

ZABAWY:

wyposażona w bezpieczną nawierzchnię, umożliwia korzystanie z huśtawek, domków oraz zjeżdżalni.

OGRODOWĄ:

gdzie odbywają się warsztaty ogrodnicze oraz gdzie powstają sezonowe grządki pełne kwiatów, ziół, warzyw i owoców – oczywiście urządzanych przez dzieci.

RELAKSU:

miejsce wypoczynku najmłodszych oraz teren cyklicznych odwiedzin specjalistów ze zwierzątkami (m.in. lam czy kucyków).