ZAJĘCIA DODATKOWE

Zapewniamy dzieciom różnorodne zajęcia dodatkowe rozwijające ich indywidualność oraz zainteresowania. Każde z nich odbywa się cztery razy w miesiącu. Prowadzą je wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy oraz trenerzy.

Ceramika

Twórcza przygoda z gliną! Dzieci uczą się formować i malować własne, unikalne dzieła, rozwijając jednocześnie zdolności manualne i wyobraźnię.

Taniec z elementami baletu

Radość ruchu w rytm muzyki! Zajęcia taneczne pomagają dzieciom wyrażać siebie, poprawiają koordynację oraz wzmacniają poczucie rytmu.

Piłka Nożna

Zabawa z piłką na świeżym powietrzu! Zajęcia piłkarskie kształtują ducha zespołowości, zwinność i kondycję fizyczną, ucząc dzieci zdrowej rywalizacji.

Taniec z elementami baletu

Szachy

Zajęcia uczą dzieci strategicznego myślenia, cierpliwości i koncentracji.

Piłka Nożna