Działamy od 2009 roku, należymy do najstarszych placówek niepublicznych w Ursusie, którą stworzył zespół pasjonatów kochających dzieci i swój zawód.

Tworzyliśmy dwa przedszkola wpisane do rejestru w Biurze Edukacji miasta st. Warszawy (ogólnodostępne i integracyjne), a także żłobek figurujący w Rejestrze żłobków i klubów dziecięcych.

Obecnie stanowimy dwie samodzielne placówki: niepubliczne przedszkole integracyjne oraz przedszkole publiczne.

Naszym celem jest zapewnienie dzieciom w wieku 2,5 - 6 lat kompleksowej, specjalistycznej opieki oraz edukacji na najwyższym poziomie.

Naszym głównym celem jest zapewnianie najmłodszym wzrostu w atmosferze bezpieczeństwa oraz wszechstronnego i harmonijnego rozwoju.

Doskonała znajomość potrzeb podopiecznych nieustannie wspiera nas w wypełnianiu swojej misji.

Zabawa, która stanowi podstawową aktywność oraz potrzebę dziecka, pozwala mu na poznawanie świata, wyrażanie uczuć oraz wspomaga go w radzeniu sobie z problemami. Jako dorośli wspieramy je w tym, a także w procesie kontroli i regulacji emocji, wzmacniamy w rozwoju i funkcjonowaniu poznawczym oraz w integracji nowych doświadczeń.

Szanujemy podmiotowość wychowanków dzięki uznaniu ich ekspresji oraz dostrzeganiu indywidualności.

Dokładamy wszelkich starań, aby realizacja zadań rozwojowych okresu przedszkolnego, takich jak: progres motoryki, poszerzenie relacji społecznych oraz samokontrola swojego zachowania przebiegała efektywnie i skutecznie.