Ostatnie miejsca w grupie żłobkowej! Zapraszamy do zapisów tel: 795-534-179.

Działamy od 2009 roku, należymy do najstarszych placówek niepublicznych w Ursusie, którą stworzył zespół pasjonatów kochających dzieci i swój zawód. W tym roku obchodzimy 10-lecie istnienia.

Jesteśmy dwoma przedszkolami wpisanymi do rejestru w Biurze Edukacji miasta st. Warszawy (ogólnodostępnym i integracyjnym), a także żłobkiem figurującym w Rejestrze żłobków i klubów dziecięcych.

Naszym celem jest zapewnienie dzieciom w wieku 1-6 lat kompleksowej, specjalistycznej opieki oraz edukacji na najwyższym poziomie.

Naszym głównym celem jest zapewnianie najmłodszym wzrostu w atmosferze bezpieczeństwa oraz wszechstronnego i harmonijnego rozwoju.

Doskonała znajomość potrzeb podopiecznych nieustannie wspiera nas w wypełnianiu swojej misji.

Zabawa, która stanowi podstawową aktywność oraz potrzebę dziecka, pozwala mu na poznawanie świata, wyrażanie uczuć oraz wspomaga go w radzeniu sobie z problemami. Jako dorośli wspieramy je w tym, a także w procesie kontroli i regulacji emocji, wzmacniamy w rozwoju i funkcjonowaniu poznawczym oraz w integracji nowych doświadczeń.

Szanujemy podmiotowość wychowanków dzięki uznaniu ich ekspresji oraz dostrzeganiu indywidualności.

Dokładamy wszelkich starań, aby realizacja zadań rozwojowych okresu żłobkowo- przedszkolnego, takich jak: progres motoryki, poszerzenie relacji społecznych oraz samokontrola swojego zachowania przebiegała efektywnie i skutecznie.