Budynek, w którym mieści się przedszkole został od podstaw zaprojektowany z myślą o najmłodszych oraz ich Rodzicach. Charakteryzuje go estetyka i bezpieczeństwo wykonania, stała ochrona, a pod względem położenia - wygoda dojazdu od głównych ciągów komunikacyjnych (m.in. Alej Jerozolimskich, Ryżowej, Dzieci Warszawy, Skoroszewskiej. To bezprogowa, nowoczesna przestrzeń prawie 1 000 m2.

RECEPCJA

Przeznaczona dla Rodziców. W tym miejscu można złożyć dokumenty oraz dokonać opłat.

STOŁÓWKA

Mieści się na parterze, w tym miejscu dzieci spożywają wszystkie posiłki.

SALA GIMNASTYCZNA

Miejsce odbywania się wszystkich zajęć dodatkowych oraz występów artystycznych.

SALE PRZEDSZKOLNE

Znajdują się na parterze i pierwszym piętrze. Sale dzieci to przestronne pomieszczenia, wyposażone w z niezależne łazienki.

WINDA

Przeznaczona dla dzieci z trudnościami w poruszaniu się.

SZATNIA

To tutaj co rano witamy się z dziećmi. Szatnia znajduje się na poziomie przyziemia.

GARAŻ PODZIEMNY

Jako jedyna placówka w Ursusie oferujemy Państwu możliwość zaparkowania samochodu w garażu podziemnym mieszczącym się bezpośrednio pod budynkiem przedszkola.